Zrealizowane projekty

Chełmno

Przebudowa budynku stacji PKN Orlen w Chełmnie SP 165 – projekt budowlany: instalacji c.o., wod-kan, wentylacji.

Chojnice

Przebudowa budynku stacji PKN Orlen w Chojnicach SP 838 – projekt budowlany: instalacji c.o., wod-kan, wentylacji.

Cybinka

Przebudowa budynku stacji PKN Orlen w Cybince – projekt budowlany: instalacji c.o., wod-kan, wentylacji.

Czerwonak

Projekt budowlany i wykonawczy instalacji sanitarnych dla budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Czerwonaku przy ul. Gdyńskiej / Stromej dz. nr 33/8.

Człuchów

Przebudowa budynku stacji PKN Orlen w Człuchowie SP 4051 – projekt budowlany: instalacji c.o., wod-kan, wentylacji.

Dębowiec

Projekt budowlany budowy Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Dębowcu, gm. Skierbieszów na terenie RZZO Dębowiec – projekt budowlany i wykonawczy: instalacji c.o., wentylacji, wod-kan oraz sieci wod-kan.

Dębowiec

Projekt budowlany instalacji sanitarnych wewnętrznych i zewnętrznych dla Instalacji Biologicznego Przetwarzania Odpadów wraz z suszarnią RDF oraz infrastrukturą towarzyszącą na terenie Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Dębowcu.

Długoszyn

Budowa instalacji do biologicznego przetwarzania odpadów w procesie biostabilizacji i kompostowania na terenie Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Długoszynie – projekt budowlano-wykonawczy: instalacji , kanalizacji technologicznej odcieku, podłączenia wody, zraszania,wentylacji i odprowadzania kondensatu.

Długoszyn

Projekt budowlany i wykonawczy instalacji sanitarnych dla budowy instalacji biologicznego przetwarzania odpadów biostabilizacji i/lub kompostowania w Długoszynie

Dobrzykowice

Projekt budowlany i techniczny instalacji wewnętrznych sieci sanitarnych dla hali magazynowej z zapleczem socjalno-biurowym oraz niezbędną infrastrukturą towarzyszącą w Dobrzykowicach

Dziekanowice

Dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej w Dziekanowicach – projekt budowlany: instalacji c.o., ciepłej i zimnej wody użytkowej, kanalizacyjnej, gazowej.

Dzierżoniów

Hala produkcyjna z budynkiem socjalno-biurowym w Dierżoniowie – projekt budowlano-wykonawczy: instalacjikanalizacyjnej deszczowej i sanitarnej, wodociągowej.